З початку війни підприємці ООО «Ківіт плюс» і ООО «КД-Трейд» передали більше 3 тисяч кг ковбаси в якості гуманітарної допомоги


З початку війни підприємці ООО «Ківіт плюс» і ООО «КД-Трейд» передали більше 3 тисяч кг ковбаси в якості гуманітарної допомоги

Бізнесмени з миколаївських підприємств ООО «Ківіт плюс» і ООО «КД-Трейд» з перших днів війни допомагають тим, хто цього потребує, і вже передали більше трьох тисяч кілограм ковбасних виборів в якості гуманітарної допомоги.
Про це повідомляють у Гуманітарному штабі (БФ «Світлі справи»), що діє під патронатом Миколаївської обласної ради.
З перших днів війни Україна об’єдналась ще більше – бійці боронять наші землі, волонтери допомагають, а підприємці роблять цю допомогу можливою. З перших днів вторгнення до Гуманітарного штабу Миколаївщини (БФ «Світлі справи»), що діє під патронатом Миколаївської обласної ради, звернулися підприємці ООО «Ківіт плюс» і ООО «КД-Трейд». Бізнесмени займаються виробництвом ковбасної продукції і одразу запропонували свою допомогу»
З тих пір, майже кожен день, підприємці забезпечують смачною ковбасою всіх, кому вона потрібна, а волонтери возять її до бійців у частини, в територіальну оборону і варту. Додають м’ясні вироби в індивідуальні пакунки малозабезпеченим верствам населення, відправляють в ОТГ та населені пункти, де складна ситуація з продуктами.Ковбасними виробами підприємці ООО «Ківіт плюс» і ООО «КД-Трейд» забезпечують ресторани і кафе, які готують військовім, хлопцям на блокпости та для Національної поліції.
«Це чергова і далеко на остання відповідь на запитання – чому Україна переможе. З тою допомогою у нас просто нема іншого виходу! Дякуємо ООО «Ківіт плюс» і ООО «КД-Трейд» за допомогу! Ви – справжні сини і доньки своєї рідної землі!» – додали у повідомлені.

Share this post