Ви – гідні сини і дочки своєї Батьківщини. Ви – справжні українці: Замазєєва подякувала ЗСУ, волонтерам і всім, хто наближає перемогу


Ви – гідні сини і дочки своєї Батьківщини. Ви – справжні українці: Замазєєва подякувала ЗСУ, волонтерам і всім, хто наближає перемогу

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва подякувала всім, хто сьогодні боронить Україну і наближує День нашої Перемоги.

Про це вона написала у себе в Telegram-каналі.

Світлі справи надихають! Друзі, вже третій місяць українці самовіддано боронять свою країну від рашистів. Кожний на своєму фронті. Збройні сили України знищують ворога фізично і звільняють окуповані території. Волонтери охоплюють турботою всіх, хто цього потребує. Медики піднімають на ноги і лікують. Водії везуть допомогу туди, де їх чекає небезпека. Кухарі готують смачнючу їжу в будь яких умовах. Журналісти не дають нам з вами бути в інфовакуумі. Перераховувати внесок, який кожен з нас робить для перемоги, можна довго. Він безцінний, – написала Голова облради.

Ганна Замазєєва подякувала людям, які боряться на всіх фронтах і назвала їх справжніми дітьми України.

Я хочу подякувати всім і кожному, хто боронить нашу державу фізично і морально. Всім, хто готує. Всім, хто лікує і возить. Всім, хто атакує в кіберпросторі. Всім – хто за перемогу. Ви – гідні сини і дочки своєї Батьківщини. Ви – справжні українці. Дякую Вам і з упевненістю кажу – з такими як Ви Перемога! Друзі, разом ми – сила! – додала Ганна Замазєєва.

У кого є бажання та можливості – долучайтеся до Світлих справ!

Share this post