Волонтери Гумштабу Миколаївщини забезпечили міську лікарню №3 медикаментами та витратними матеріалами


Волонтери Гумштабу Миколаївщини забезпечили міську лікарню №3 медикаментами та витратними матеріалами

Волонтери Гуманітарного штабу Миколаївської области (БФ «Світлі справи»), що діє під патронатом Миколаївської обласної ради передали в Міську лікарню №3 необхідні медикаменти і витратні матеріали.

Про це повідомляють у штабі.

«У воєнний час допомога миколаївським лікарням потрібна як ніколи, – на жаль, з кожним днем навантаження на медичну інфраструктуру тільки зростає. І хоча до повномасштабного вторгнення росії, український ринок лікарських засобів мав всю необхідну номенклатуру та запаси, через комплекс факторів потреби змінилися, а можливостей їх задовольнити на місцях стало в рази менше», – кажуть у штабі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гуманітарний штаб Миколаївщини (БФ «Світлі справи»), що діє під патронатом Миколаївської обласної ради, знаходиться на постійному зв’язку з лікарнями, та оперативно реагує на їхні запити. Так, за підтримки польської компанії Aliplast, Асоціації українського бізнесу у Польщі, а також сприяння депутата Миколаївської обласної ради Владислава Невеселого, нашій команді вдалося забезпечити хірургічне відділення Міської лікарні №3 медикаментами та витратними матеріалами, які наразі необхідні медикам у роботі.

Куємо перемогу разом: кожен та кожна на своєму бойовому посту!
Щиро дякуємо усім небайдужим!

Долучайтеся до Світлих справ:
0800 300 520

Share this post