Волонтери Гумштабу Миколаївщини роздавали 17 тон питної води місцевим жителям – у цьому їм допомогли друзі з Одещини


Волонтери Гумштабу Миколаївщини роздавали 17 тон питної води місцевим жителям – у цьому їм допомогли друзі з Одещини

Вже місяць миколаївці позбавленні цінного життєвого ресурсу – питної води. За цей час волонтери Гуманітарного штабу Миколаївської області (БФ Світлі справи) усіма способами допомагають містянам, співпрацюючи з іншими волонтерськими організаціями.

Про це повідомляють у штабі.

 

 

 

 

 

 

Цього разу за сприяння Іванівської громади Одеської області ми роздавали 17 тон питної бутильованої води серед миколаївців.

Як зазначив заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Іванівської селищної ради Одеської області Ігор Званчук ідея збору гуманітарної допомоги прийшла голові селищної ради Віктору Лобачу.

– Дізнавшись про ситуацію, було прийнято рішення оголосити збір, хто що зможе. Самі мешканці Іванщини приносили воду, закупали в магазинах. Також нам дуже допомогли наші друзі з Франції, вони подали фінансову допомогу на закупівлю води, – розповів Ігор.

Волонтери Штабу роздавали воду у центрі та в одному з районів міста. Так, отримали безкоштовну пляшковану воду більше півтори тисячі містян.

 

 

 

 

 

 

Гуманітарний штаб Миколаївської області (БФ Світлі справи) щиро дякує мешканцям Іванщини за допомогу миколаївцям у надскладній ситуації, а голові громади – за ініціативу, яка допомогла тисячам людей.

Share this post