«Україна приречена на перемогу!»: Ганна Замазєєва про результати Конгресу Ради Європи


«Україна приречена на перемогу!»: Ганна Замазєєва про результати Конгресу Ради Європи

Голова Миколаївської обласної рада Ганна Замазєєва розповіла про результати роботи Конгресу Ради Європи, під час якого присутні були шоковані тим, що відбувається в Україні.

Про це голова облради розповіла на сторінках соціальних мереж.

-Жіночий батальйон, за словами Бориса Івановича Тарасюка – нашого посла у Раді Європи, на 100% виконав свою місію у Європі. Тому що багато людей у ​​Європі перебувають під впливом дезінформації, проросійської пропаганди, – повідомила Замазєєва.

Ганна Замазєєва розповіла, що одному з представників країн стало соромно за те, що уряди держав притримувались нейтралітету.

-Один із представників однієї країни наприкінці виступив і сказав, що їм соромно. Соромно, що їхні уряди займали нейтральну позицію. Але наприкінці всі одностайно визнали війну, Росію як країну-агресора. Тому місію виконано. Ми донесли до Європи все, що відбувається. Розповіли про всі страшні втрати, – додала голова обласної ради.

За словами Ганни Замазєєвої, на росія, як країна-агресор, чине величезний тиск на європейські держави. Проте цілодобова робота української делегації, як на офіційних майданчиках РЄ, так і в кулуарах по донесенню позиції про війну в Україні і усі жахи, які принесла росія на нашу землю, дає свої результати. І найголовніший – це беззаперечна підтримка України та засудження агресії росії.

«Зізнаюся, в деякі моменти, демонструючи фото і відео (практично в режимі он-лайн) того, що творять окупанти у наших містах і селах, нашій делегації було дуже складно стримувати емоції… Мабуть, це також зіграло свою роль у здобутті кінцевого результату – одноголосної підтримки Конгресом нашої Декларації», – написала голова облради.

З огляду на це, українські дипломати разом з європейськими колегами розробили кілька платформ – перша допоможе жінкам і дітям, що мусили поїхати до іншої країни, знайти житло і транспорт. Друга створена для швидкого зв’язку представників місцевого самоврядування з колегами з Європи.

Продовжуємо працювати задля нашої перемоги.

Слава Україні!

Share this post