Support Ukraine: Завдяки підтримці іноземних партнерів і МСП «Ніка-Тера» миколаївські медики отримають бронежилети


Support Ukraine: Завдяки підтримці іноземних партнерів і МСП «Ніка-Тера» миколаївські медики отримають бронежилети

Лікарі «Швидкої допомоги» в Миколаєві, які кожен день наражають своє життя на небезбеку, аби врятувати життя інших, отримають бронежилети.

Про це повідомила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва.

Наші відважні медики «Швидкої допомоги», щоденно, навіть під обстрілами рятують миколаївців. Тому ми повинні подбати про їх захист, – пише голова облради.

Ганна Замазєєва повідомила, що через дефіцит бронежилетів, які б найкраще підійшли для медпрацівників (вага, ступінь захисту та ін), вона підняла питання про їх поставку з Європи під час свого відрядження до Страсбургу. Французькі партнери оперативно знайшли оптимальний варіант і запевнили, що готові посприяти у поставці в Україну бронежилетів (захист 5+) саме для миколаївських медиків.

Також, завдяки небайдужому бізнесу – МСП «Ніка-Тера» швидко вдалося знайти необхідну суму для закупки амуніції. Наразі вирішуються юридичні питання, а миколаївські медики чекають на доставку. Також є домовленність про додаткову допомогу. Бронежилети будуть передині до медиків КНП «Центр екстреної допомоги», які щоденно виїжджають на виклики.

Разом до перемоги!

Слава Україні!

Share this post