Support Ukraine: Українські рятувальники отримали від британських колег парк пожежно-рятувальної техніки


Support Ukraine: Українські рятувальники отримали від британських колег парк пожежно-рятувальної техніки

17 пожежно-рятувальних автомобілів та колінчатий підіймач – саме цю техніку отримали українські рятувальники від своїх колег в Великій Британії.

Про це повідомляють в прес-службі ДСНС України.

Техніка укомплектована спеціальним обладнанням та повністю готова до експлуатації. Під час передачі засновник ГО «Імпакт» Оксана Романуха зазначила, що за 10 років це був найбільший конвой, який вдалося зібрати в такі мінімальні терміни.

«Програма мінімум для нас була зібрати хоча б 10 автомобілів, але, на щастя, вдалося укомплектувати вісімнадцять. До формування конвою долучилися практично всі пожежно-рятувальні частини Великої Британії. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб така робота продовжувалась й надалі з нашими міжнародними партнерами», – сказала вона.

Своєю чергою, заступниця Міністра внутрішніх справ Мері Акопян підкреслила, що сьогодні місія рятувальної служби разом з поліцією і військовими надскладна.

«Ми сподіваємося, що Велика Британія буде допомагати нам й надалі отримувати сучасну техніку та обладнання».

Рятувальники кожен день працюють понаднормово, ліквідовуючи пожежі, розбираючи завали будинків. Тому допомога від наших друзів з інших країн є безцінною.

Share this post