Щасливі діти – щасливе майбутнє. Працюємо над психологічним відновленням дітей – переселенців


Щасливі діти – щасливе майбутнє. Працюємо над психологічним відновленням дітей – переселенців

Діти з евакуаційного центру, по програмі «Прихисток своїм», якій працює під патронатом голови Миколаївської обласної ради та омбудсменки «Світлих справ» Ганни Замазєєвої, щоденно займаються розумовою, фізичною активністю та отримують психологічну допомогу.

Багато з них приїхали з окупованих територій Херсону, Маріуполя тощо та отримали тимчасовий прихисток разом зі своїми сім’ями на Миколаївщині. Щодня з дітлахами займаються кваліфіковані психологи. Пропрацьовують травматичні моменти, які з’явилися у дітей після щоденних обстрілів та окупації.

«Кожен день ми боремося за щасливе майбутнє наших маленьких українців. Наше головне завдання – «стерти» з їх пам’яті усі ті жахи, які їм довелося пережити. Для цього потрібна кропітка і послідовна робота багатьох спеціалістів. Намагаємося робити це переважно в ігровій формі. Робимо усе від нас залежне, адже щасливі діти – щасливе майбутнє», – впевнена Ганна Замазєєва.

Дітки розвивають мислення, творчість, увагу на різноманітних гуртках. Працюють над фізичним розвитком під час рухливих, малорухливих ігор та спортивних змагань.

В ігровій формі психологи працюють над усуненням отриманих травм як у групах, так і формуючи особливий підхід до кожної дитинки окремо.

З початку війни більше ніж 6000 осіб вже отримали допомогу по програмі «Прихисток своїм». Вона полягає у допомозі кожному, хто постраждав від дій окупантів.

Людям гарантується тимчасовий притулок у вже підготовлених місцях, триразове гаряче харчування, речі першої потреби, медична допомога, робота для дорослих та дистанційне навчання для дітей.

Аби отримати допомогу, необхідно звʼязатися за номером 0 800 300 520.

Share this post