Збір коштів на обладнання штабів тероборони в Миколаївській області

Feb 17 2022
17.02.2022

Збір коштів на обладнання штабів тероборони в Миколаївській області

Давайте боронити країну разом!

24 лютого на нашу країну віроломно напала Російська Федерація. О п’ятій ранку вибухи від ракетних ударів пролунали в багатьох містах країни. З тих пір життя всіх українців розділилось на до і після. До – мир у більшості містах і боротьба із загарбниками на Донбасі. Після – повномасштабне вторгнення регулярної армії РФ, яку описували як «одну з найсильніших армій світу». За кілька днів українці довели, що ця теза – лише містифікація.

Згуртувались усі. Нам вистачило доби, аби зі стану шоку перейти в стан дії. І поки Збройні сили України успішно відбивають атаки і завдають смертельних ударів окупантам, територіальна оборона тримає міста в спокої, а місцеві забирають техніку і проганяють росіян, мирне населення категорично відмовляється просто сидіти вдома. Люди розвернули широченний фронт волонтерської допомоги. Ми збираємо усе – від продуктів до медикаментів, від бронежилетів до одягу. Українці зривають гарячі лінії допомоги, і потік транспорту з допомогою до волонтерських пунктів не припиняється жодні п’ять хвилин.

Що ви можете зробити? Ви можете допомагати ще. Приєднуйтесь до збору коштів, речей, продуктів харчування та медикаментів. Наразі особлива підтримка необхідна нашим загонам територіальної допомоги. На зібрані кошти їм будуть придбані бойове екіпірування, намети, системи опалення для наметів, предмети гігієни, модульні всесезоні спальні системами, ізоляційні польові спальні килими та комплекти польового посуду. І багато чого іще.

Згуртованність – це те, чого не очікував наш ворог. Він хотів бліцкригу, а отримав гідний опір. Давайте і надалі дивувати противників. Давайте і далі гуртуватись. Ми захистимо свою землю, виборемо, якщо це треба буде. І переможемо. Слава Україні!