«Потрібно лише трішки часу та терпіння»: Волонтери Гумштабу Миколаївщини розвозять воду в об’ємних бочках для жителів


«Потрібно лише трішки часу та терпіння»: Волонтери Гумштабу Миколаївщини розвозять воду в об’ємних бочках для жителів

Волонтери Гуманітарного штабу Миколаївської області (БФ «Світлі справи») , що діє під патронатом Миколаївської обласної ради, розвозять воду у великих бочках місцевим життелям.

Про це повідомила Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва.

«Друзі, знаємо, що питання складне. Проблема, яка може ускладнюватися. Ворог, скоріше за все, на це і розраховує. Намагається створити гуманітарну катастрофу. Але, скажу зрозумілими їм словами: «Не угадали, твари!». Не буде цього!»

У вирішення цього питання включилися усі структури, в тому числі Гуманітарний штаб Миколаївщини (БФ «Світлі справи») також долучився і вже починає розвозити воду у об’ємних бочках. Наразі, як повідомила Ганна Замазєєва, розглядають місця для буріння свердловин у різних районах міста. Одна зі свердловин глибиною 100 метрів є на території одного з профільних закладів Міста. Окрім цього, є бочки, які вже готові до заповнення і розвезення по місту.

«Вода буде. Усе налагодимо. Потрібно лише трішки часу та терпіння. Дякую кожному, хто має власні свердловини, відгукнулися і «діляться» водою. Людяність і взаємодопомога – це те, що нас відрізняє від рашистів. Слава Україні!»

 

Share this post