Світлі вода: з квітня забезпечуємо миколаївців питною водоюПоки наші незламні комунальники щодня працюють над ремонтом та налагодженням системи водопостачання, Світлі справи продовжують забезпечувати миколаївців питною водою.

Знаючи потребу миколаївців у воді, постійні партнери Світлих справ французька компанія ACTED передає нам 20 000 літрів очищеної питної води. Після отримання гуманітарного вантажу наші волонтери відслідковують, у якому районі міста на момент видачі немає водопостачання, де наразі є найбільша потреба.

Майже щодня ми виїжджає у декілька районів міста з «водним» вантажем у 3 000 літрів. Забезпечуємо населення Миколаївщини питною водою з квітня, самого початку пошкодження окупантами системи водопостачання. Важко навіть уявити, яку кількість літрів ми вже передали населенню міста та області. І ми не збираємося зупинятися.

Хочемо висловити окрему подяку нашим друзям Міжнародній Антинаркотичній Асоціації за постійну волонтерську допомогу. З метою допомоги у процесі соціалізації, хлопці та дівчата, які наразі проходять курс психо-соціального відновлення особистості в тренінг центрі, теж долучилися до волонтерської місії в БФ «Світлі справи».

Разом до Перемоги!

Усі новини
Поділитися у Facebook
https://svitlispravy.org/news/svtl_voda_z_kvtnya_zabezpechumo_mikolavtsv_pitnoyu_vodoyu/
Копіювати посилання на проект
Скопійовано