Робота волонтерів благодійного фонду за остінній місяць. ПоказникиЦе показники забезпечення гумдопомогою за останній місяць та результат злагодженої роботи волонтерів гуманітарного штабу Миколаївщини БФ «Світлі справи»!

68135 літрів чистої питної води, в т.ч. від БФ “Acted”, для мешканців Миколаєва 14825 продуктових наборів для пенсіонерів, ВПО, людей з обмеженими можливостями та малозабезпечених миколаївців 3828 продуктових наборів для медичного персоналу обласних лікарень 6950 індивідуальних продуктових наборів для мешканців сіл та селищ Миколаївщини

Нам є чим пишатися! За півроку повномасштабного вторгнення БФ «Світлі справи» є одним з найбільших гуманітарних штабів регіону. Постійно піклуємося про сім’ї з діточками до 5 років. За останній місяць видали 1549 набори з дитячим харчуванням, памперсами, молочною продукцією, іграшками тощо.

Забезпечуємо населення медикаментами за замовленням та передаємо продукти закладам харчування, що готують для військових та тимчасово переміщених осіб, в т.ч. по програмі “Прихисток своїм”.

Разом із командою щоденно вдосконалюємо логістику, роботу складів, відкриваємо нові точки видачі, як по території міста та області, так й у віддалених прифронтових громадах. Усі новини
Поділитися у Facebook
https://svitlispravy.org/news/robota-volonter-v-blagod-ynogo-fondu-za-ost-nn-y-m-syac-pokazniki/
Копіювати посилання на проект
Скопійовано