Продовжуємо будувати партнерські стосунки із міжнародними організаціямиКоролівство Данія взяло шефство з відбудови Миколаївської області, і ця робота вже почалася!

Нещодавно команда нашого благодійного фонду «Світлі справи» зустрілася з представниками Данської ради у справах біженців (DRC), організації, яка тривалий час допомагає Миколаївщині. Із керівником офісу в Миколаєві – Хуаном Еррера обговорювали можливі напрямки роботи та взаємодопомогу.

DRC вже кілька місяців допомагають Миколаєву та області, і крім гуманітарної допомоги це будматеріали для усунення наслідків обстрілів – вікна, двері, покрівельні матеріали тощо. Також вони забезпечили місто понад 50-а установками для очищення води, частина з яких вже працює для містян.

Ми обговорювали можливу співпрацю, адже маємо вже налагоджену мережу роздачі гуманітарної допомоги, тому зможемо забезпечити команду DRC інформацією для прозорого та якісного розповсюдження адресної допомоги. Ми хочемо згуртуватись і надалі працювати для допомоги людям у такий складний час, аби вони якомога швидше могли відновити те, що втратили!

Усі новини
Поділитися у Facebook
https://svitlispravy.org/news/prodovjumo_buduvati_partnersk_stosunki_z_mjnarodnimi_organzatsyami/
Копіювати посилання на проект
Скопійовано