Наша команда продовжує співпрацювати із депутатами, аби разом ефективніше допомагати громадам!Днями до нас завітав депутат обласної ради Володимир Погадаєв, і, за його запитом, команда наших волонтерів відвантажила 60 зручних полуторних матраців, одяг від наших партнерів LC Waikiki, два потужних генератори та 50 аптечок. Матраци того ж дня доставили до обласних лікарень в Миколаєві, генератори вже готують до відправки військовим однієї з бригад, а одяг сортують та перебирають за розмірами, аби наступного тижня через старостати Березанської та Коблівської громад передати внітрішньо переміщеним особам. 

 

Робота нашої команди триває, і ми продовжуємо робити все можливе, аби допомогти якомога більшій кількості людей – і цивільним, і військовим! Для цього наша команда разом з амбасадоркою фонду Ганною Замазєєвою постійно працюємо для пошуку партнерів-благодійників. Разом крокуємо до нашої Перемоги! 

Усі новини
Поділитися у Facebook
https://svitlispravy.org/news/nasha_komanda_prodovju_spvpratsyuvati_z_deputatami_abi_razom_efektivnshe_dopomagati_gromadam/
Копіювати посилання на проект
Скопійовано