9 місяців різнопланової допомоги: партнери Світлих справ - ДТЕК ВДЕПонад 9 місяців повномасштабного вторгнення команда Світлих справ працює на гуманітарному фронті, аби закрити наявні потреби регіону. За цей час ми отримали неймовірну кількість допомоги та підтримки від різних компаній, волонтерських організацій, гумштабів тощо.

Увесь цей час неоціненну партнерську підтримку Миколаївщині надає найбільша компанія відновлювальної енергетики України – ДТЕК ВДЕ.  

Завдяки швидкому реагуванню з боку партнерів ми мали змогу забезпечити наших Героїчних захисників та захисниць необхідними речами, такими як термобілизна, спальні мішки, дощовики, каримати, комплекти костюмів польових, білизни, взуття, курток, медикаменти тощо.

Компанія ДТЕК ВДЕ завжди тримає руку на пульсі ситуації в регіоні, тому передала команді Світлих справ такі необхідні склопакети та плити OSB для відновлення житлових будинків миколаївців, що постраждали від російських ракет. У надважкий час, коли місто залишилось без питної води, команда ДТЕК ВДЕ передала команді Світлих справ великі ємності для води, які ми використали для облаштування стаціонарних точок видачі питної води.

А також отримали від ДТЕК ВДЕ мобільну установку для очищення води, яка наразі успішно використовується у центрі комплексного перебування евакуйованих "Прихисток своїм". Також за весь період воєнної агресії було передано понад 13 500 літрів палива. 


Разом з тим, ми постійно отримували продукти харчування від компанії для мешканців Миколаївщини. Різноманітні крупи, м'ясо, м'ясні каші, декілька видів консервів, згущене молоко, цукор, крупи та борошно, олія тощо. Так, за період з липня по листопад 2022 року з цих продуктів харчування ми сформували понад 45000 індивідуальних продуктових наборів, які надали найбільш вразливим верствам населення.

Ми безмежно вдячні нашим друзям та партнерам – команді компанії ДТЕК ВДЕ за надважливу для нашого населення благодійну допомогу, ініціативність, оперативність, чітку позицію та постійну готовність допомогти. Разом творимо світлі справи й наближаємо Перемогу!

Усі новини
Поділитися у Facebook
https://svitlispravy.org/news/9_msyatsv_rznoplanovo_dopomogi_partneri_svtlih_sprav_-_dtek_vde/
Копіювати посилання на проект
Скопійовано