Наші супергерої – волонтери Світлих справ


Наші супергерої – волонтери Світлих справ

Друзі! Наша команда хоче познайомитись з вами і розповісти про себе. Кожного дня ми працюємо для того, аби наблизити нашу перемогу, але до війни ми, як і всі, займались мирними справами. Вторгнення не залишило нам вибору, тому ми пішли волонтерити. Долучайтесь! А поки давайте знайомитись:

Ганна Замазєєва

Я – засновниця та амбасадорка БФ «Світлі справи». Завжди знала – аби досягти вершини, треба робити справи. Аби досягти її без моральних падінь, треба залишатись на світлій стороні. В мирний час у нас були одні цілі – ми допомагали нужденним. Сьогодні світлу потребує вся Україна. Тож, запалимо!

Микола

В мирному житті – директор логістичного підприємства, займаюсь перевозками. На війні – керівник штабу. Логістика сталася в нагоді, по треба швидко відправляти гуманітарну допомогу. Ми переможемо і причина дуже проста – коли ти за пять хвилин знаходиш можливість доставити груз з найвіддаленіших кутків Европи до Миколаєва, іншої опції крім перемоги більше не існує. Слава Україні!

Олеся

В минулому фінансовий працівник, але покликання допомагати іншим. Все буде Україна.

 

Аня

Была, есть и уверенна, что буду той специалисткой, которая любит быть полезной людям 🙂 Знаю, что все течет, все меняется, а изменившись – покоится. Войны заканчиваются, а Мир – вечен, потому что его укрепляют вера, надежда и любовь:)

 

Тетяна

До війни працювала юристом та займалась вонотерською діяльністью. Я люблю нашу країну, вірю у нашу перемогу! Українці найкращі! Я вдячна кожному, з ким ми кожен день разом наближаємось до перемоги🇺🇦🙏🏻

Ірина

До початку війни працювала у ломбарді експертом -оцінювачем та готувалась до декретної відпустки. Тому вирішила допомогати чоловікам та жінкам , які мужньо виборюють незалежність та свободу нашої країни. Бажаю, щоб всі діти народжувались та жили у мирі та спокої. Вірю в перемогу України!

Евгенія

До війни була директором комунального підприємства, яке займається ліками. Зараз працюю заступником завідувача кафедри фармації місцевого університету, викладач фармацевтичних дисциплін «Організація економіки фармації», «Менеджмент і маркетинг у фармації». Кандидат фармацевтичних наук.

 

 

 

Вікторія

Всім привіт! Ми з України! Я студентка Миколаївського базового медичного коледжу. Сьогодні, під час війни,я частина фармацевтичного батальйону в найкращому гуманітарному штабі області! Тил – це дуже важливо і він прикрит! Будьте впевнені! Все буде Україна! 🇺🇦Перемога за нами!

 

 

Сергій

Студент экологического факультета. Не могу сидеть без дела, когда есть ресурс и возможности, можно свернуть горы и принести огромную пользу своему краю.

Євген

Прагну бути корисним у скрутний для нашої країни час. Тож, долучився до лав волонтерів Світлих справ. Вірю в Україну та наших ЗСУ!

Вікторія

Бачу ціль – не бачу жодних перешкод. Зараз створюю затишок та комфортні умови для соціалізації, відновлення та повернення до нормального життя евакуйованих людей за програмою “Прихисток своїм”. Вірю в Перемогу!

Алла

Лише спільними зусиллями наближаємо Перемогу! Вірю, що Світлі справи – це дійсно світле майбутнє! Слава Укаїні! Слава нашим ЗСУ!

Марія

Прагну допомогти людям, які цьго зараз вкрай потребують. Долучилася до Світлих справ й у співпраці з нашою великою командою працюю на Перемогу! Вірю, що Світло обов’язково переможе темряву.

 

Вікторія

Хочу, аби кожен, хто зараз вкрай потребує допомоги у нашому місті та області неодмінно її отримав. Саме тому долучилася до найбільшого гуманітарного Штабу області. Світло переможе! Вірю в ЗСУ, УКРАЇНУ ТА Нашу команду!

Олена

У мирний час працюю журналісткою у одному з Інтернет-видань міста. Коли почалася війна, вирішила допомагати тим, що вмію найкраще – розповсюджувати та доносити інформацію до людей. Так і приєдналася до команди волонтерів благодійного фонду. Віримо у перемогу й разом працюємо на результат💙💛

Наша команда поповнюється ледве не кожен день. Тому заходьте і дивіться на наших супергероїв, а краще – заходьте і дивіться на себе. Долучайтесь до «Світлих справ»: 0800 300 520

Share this post