Команда «Світлих справ» разом з ООН та МОМ обговорили питання можливої евакуації миколаївців до Молдови та країни Європи


Команда «Світлих справ» разом з ООН та МОМ обговорили питання можливої евакуації миколаївців до Молдови та країни Європи

За дорученням засновниці «Світлих справ» Ганни Замазєєвої наша команда на чолі з керівником фону Миколою Волковинським зустрілася з представниками ООН з питань біженців та Міжнародної Організації з Міграції. Окрім двох головних зустрічей мали нагоду відвідати Центр кризового управління Молдови та Центр тимчасового прихистку для українських біженців.

Микола Волковинський зазначив, що під час візиту члени делегації обговорили структуру роботи з біженцями, забезпечення координації гуманітарних дій різноманітних структур, а також поділилися один з одним набутим досвідом щодо гуманітрної допомоги переселенцям.

«Найголовніше – обговорили логістику евакуації миколаївців та мешканців області з території активних бойових дій у тимчасовий прихисток на території Молдови з подальшою можливістю виїзду в ЄС», – додав керівник фонду.
Наша команда щиро дякує IOM – UN Migration, UNICEF та UNHCR, the UN Refugee Agency за корисні кейси у роботі з переселенцями та продуктивну зустріч!

Share this post