«Хлопці та дівчата – ви найкращі!»: Волонтери Гумштабу Миколаївщини отримали пам’ятну нагороду від контрадмірала Неїжпапи


«Хлопці та дівчата – ви найкращі!»: Волонтери Гумштабу Миколаївщини отримали пам’ятну нагороду від контрадмірала Неїжпапи

Волонтери Гуманітарного штабу Миколаївщини (БФ «Світлі справи»), що діє під патронатом Миколаївської обласної ради, отримали пам’ятну відзнаку від командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України, контрадмірала Олексія Неїжпапи.

Про це повідомила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва.

«Мала можливість поспілкуватися з командувачем Військово-Морських Сил Збройних Сил України, контрадміралом Олексієм Неїжпапою та подякувати, в його особі, усім військовим за захист усіх нас.

Обговорили багато нагальних питань взаємодії органів місцевого самоврядування та Гуманітарного штабу Миколаївщини (БФ «Світлі справи») по напрямку допомоги нашим захисникам. Зокрема й питання реабілітації поранених військових» – написала голова облради.

Ганна Замазєєва відмітила, що у наших захисників сильний бойовий дух і лише одна мета – перемога. Разом з тим, конрадмірал вручив Ганні Замазєєвій пам’ятну нагороду в якості подяки за роботу волонтерів Гуманітарного штабу.

«Хлопці та дівчата – ви найкращі, тому везу вам пам’ятну нагороду від контрадмірала Олексія Неїжпапи. Не перестаємо вірити у наших захисників і дякувати їм! Ви супергерої!» – додала голова обласної ради.

Share this post