Ганна Замазєєва: Закликаю всіх жінок світу – вийдіть на вулиці з вашими дітьми, зверніться до ваших урядів – Закрийте небо над Україною


Ганна Замазєєва: Закликаю всіх жінок світу – вийдіть на вулиці з вашими дітьми, зверніться до ваших урядів – Закрийте небо над Україною

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва виступила на Конгресі Ради Європи із закликом закрити небо над Україною.

Про це вона повідомила у соціальних мережах.

У своїй промові голова облради заявила, що Україну не потрібно демілітаризувати та «звільняти», оскільки українці перебувають у себе вдома, на своїй землі. В той же час, те, що відбувається, вже навіть війною не можна назвати – це свавілля та тероризм. Гинуть діти. І якщо на суходолі українська армія дає відсіч ворогу, то відкрите небо – це величезна проблема.

Тому Ганна Замазєєва закликала усіх жінок світу вийти разом із своїми дітьми на головні площі міста і закликати світових лідерів закрити небо над Україною.

«Сьогодні в моїй країні ГОРЕ та трагедія.
Моя країна та мій народ невинні та не винуваті в тих речах в яких нас звинувачують!
У нас немає нацизму та расизму. В Україні проживають громадяни понад 100 національностей, наша держава всіляко забезпечує дотримання прав кожної з них!
Нас не потрібно демілітаризувати – в нас немає ядерної чи біологічної зброї. Ми у себе вдома, на своїй землі, ми мирна країна, яка зараз не воює, а ЗАХИЩАЄТЬСЯ! Захищає своїх дітей, своїх жінок, своїх батьків, свою країну та своє майбутнє!
Те, що роблять рос окупанти в Україні вже не можна назвати ВІЙНОЮ – тому що у війни є правила! Але у цих нелюдів правил немає! Це вбивство мирних жителів та геноцид нашого народу. Окупанти стріляють по пологовим будинкам, госпіталям, дитячим садочкам, школам і цивільним кварталам!
Головне жахіття цієї вийни – вбивство дітей! Неможливо описати чи передати горе словами, коли вбивають невинних діток, які вмирають у жахливих стражданнях! 110 дітей! 110 безцінних життів! 110 нездійснившихся мрій! Це покоління українських дітей – народжені вільними, з європейськими цінностями! Це моє покоління та моїх батьків змиває з себе бруд пострадянського простору та корупцію, в якому захлинається Російська Федерації!
Дякую кожній Європейській державі та громадянам ваших країн. Особливо Польщі, Румунії, Естонії і всім країнам, які піклуються про наших діток та жінок, які були вимушені покинути свої домівки. Дякую за те, що даєте притулок та турботу!
ЗАКЛИКАЮ всіх жінок світу – вийдіть на вулиці з вашими дітьми, зверніться до ваших урядів – ЗАКРИЙТЕ НЕБО НАД УКРАЇНОЮ!!! Заради кожної дитини! Заради власного майбутнього! Заради європейських цінностей до яких ми прагнемо і за які нас вбивають! За те що ми обрали добро, а не зло!!
Щиро дякую, колеги за вашу підтримку! Не мовчить! Допоможіть закрити наше небо!».

Share this post