Акція: Стань донором крові – врятуй життя


Акція: Стань донором крові – врятуй життя

20 серпня фундатор БФ «Світлі справи» Ганна Замазєєва знову відвідала Миколаївську обласну станцію переливання крові та стала донором. Це її другий досвід. А під час процедури, як голова обласної ради, проінспектувала роботу цього закладу системи охорони здоров’я та перевірила кожен етап їхньої роботи.

«Нещодавно на цей заклад були нарікання стосовно нестачі питної води. Наразі усі умови для донорів дотримані. Питна вода є, як у пляшках, так і кулерах. А також гарячий чай з цукром та печиво», – констатувала Ганна Замазєєва.

За її словами, забір матеріалу здійснювався з дотримання усіх санітарних норм. Після лікарі видали талончик на їжу.

«Протестувала кожну страву. Але добиратися до їдальні не зовсім зручно», – ділиться враженнями донорка крові та голова обласної ради. Й обіцяє: «Буду вирішувати питання стосовно нестачі сетів для забору тромбоцитів. Лікарі запевняють, що донорів вистачає. Але активісти наголошують на нестачі донорських тромбоцитів для важкохворих дітей. Тож, де правда? Будемо з’ясовувати».

На завершення Ганна Замазєєва закликала миколаївців: «Прошу звертатися до мене усіх батьків, чиї діти потребують тромбоцитів, але у наявності їх немає».

Донорство крові

Миколаївська обласна станція переливання крові
20 серпня 2021 року

Share this post