Фонд

Фонд

БО Благодійний Фонд «Світлі Справи» - недержавна, благодійна, неприбуткова організація, яка здійснює благодійну діяльності в інтересах суспільства.
Ми – благодійний фонд, який створює можливості бути корисними один одному, співпрацювати та робити один одного щасливішими.

З першого дня повномаштабної війни БФ “Світлі справи” в рамках роботи Гуманітарного Штабу Миколаївщини, почав активно працювати над вирішенням гуманітарних питань мешканців Миколаївщини.

Сьогодні наш благодійний фонд є найбільшим гуманітарним штабом Південного регіону та визнаний надійним партнером для європейських та євроатлантичних партнерів.

Наша місія сьогодні – наблизити Перемогу та допомогти якомога більшій кількості людей. Для нас не існує “дрібних” проблем або н6еважливих проєктів. Ми щоденно працюємо 24/7, щоб допомогти кожному, хто цього потребує.

Эвакуація

БФ "Світлі справи" прагнемо убезпечити якомога більше людей, вивезти їх із зон бойових дій та окупованих територій. З перших днів наші відважні волонтери, ризикуючи життям, використовуючи усі можливі маршрути вивозять людей з окупованих територій – сушею та морем.

За цей час нам вдалося вивезти більше 17 тисяч осіб. У цей же час наші евакуаційні центри, які працюють по програмі «Прихисток своїм», приймають кожного, кому потрібна допомога!

Розміщення

Ми надаємо тимчасовий прихисток мешканцям окупованих частин Миколаївщини, Херсонщини та інших областей України, які втратили домівки внаслідок обстрілів окупантів.
«Прихисток своїм» – це проект з надання тимчасового житла, харчування. Наша команда також надає речі першої необхідності, медичну та психологічну допомога, а також реабілітація і навчання малечі. Більше 10 тисяч осіб вже знайшли допомогу у наших евакуаційних центрах і відчули піклування усієї великої команди «Світлих справ».

Відбудова

З початком масованих обстрілів Миколаєва та появою великої кількістю руйнувань, які по собі лишають «подарунки» від окупантів, «Світлі справи» започаткували проект «Світле шефство».
В межах проекту під патронат благодійного фонду взято 5 будинків, які постраждали від ракетних ударів ворога. Ми закупили та встановлюємо більше як 40 дверей та більше як 400 вікон, а також сплатили експертну оцінку під’їздів у пошкоджених будинках. Наша команда продовжує допомагати мешканцям постраждалих будинків під лозунгом «Світле шефство».

Продукти харчування

Одна з основних складових гуманітарної допомоги – це продукти харчування, гарячі страви та надання населенню усіх необхідних продуктів. Ми співпрацюємо з більш як 100 партнерами, які регулярно постачають різну продукцію – і таку, яка довго зберігається, і яка швидко псується.

Тож, з початку війни ми змогли роздати більше 120 тисяч продуктових наборів із різним наповненням. І щодня ми забезпечуємо населення тисячею гарячих обідів, приготовлених зі світлою любовʼю.

Медицина

Фармацевтичний батальйон «Світлих справ» – це про допомогу як місцевому населенню, так і медичним закладам, адже це – запорука здорової нації.
З початку повномасштабного російського вторгнення команді волонтерів благодійного фонду вдалося передати на тимчасово окуповану Херсонщину приблизно 5 тонн ліків, додатково поставити 7 «швидких» для медзакладів міста й області та забезпечити населення більш як 50-ма тоннами медикаментів! Також, коли у Миколаєві почалися проблеми із водопостачанням, ми передали лікарням міста 40 ємностей для води, аби і персонал, і пацієнти мали питну воду у будь-який час. Скажемо більше: ми не збираємося зупинятися!

Звітність

Подяки

Ми подякували
Нам подякували

Команда

Ганна Замазєєва

Амбасадорка Фонду Ганна Замазєєва

Артем Коломійчук

Директор фонду

Ростислав Філевський

Координатор проєктів Фонду Ростислав Філевський

Алла Волкова

Керівниця відділу партнерства та залучень

Артемий Тарасов

Волонтер

Олександр Ісенко

Волонтер

Лілія Божеску

Волонтер

Ганна Гончарук

Волонтерка

Руслан Бутов

Волонтер

Вікторія Гуржина

Волонтерка

Партнери