Звітність фонду

Звітність фонду

«Cвітлі справи» регулярно звітують про свою діяльність перед усіма благодійниками, державними органами та українським суспільством.

У цьому розділі ви побачите, які саме світлі справи вдалося реалізувати завдяки благодійникам та благодійницям.

Щомісячні фінансові звіти

До кінця місяця ми готуємо фінансовий звіт за попередній місяць, де зазначаємо всі внески благодійників і те, на що вони були витрачені.

Ми дуже дбайливо ставимося до коштів благодійників і левову частку внесків спрямовуємо на Світлі справи. Наші регулярні організаційні витрати жодного разу не перевищували показник, який встановлює діюче українське законодавство (20%).

Усі статті витрат ви можете побачити в наших щомісячних звітах, які публікуються у цьому розділі.

Річні звіти про діяльність

Щороку ми готуємо звіт за попередній рік. У цьому звіті видно масштаб допомоги благодійників і те, скільки життів змінила ця допомога.

Це звіт про найголовніші досягнення і події фонду, наших партнерів та однодумців.

Зверніть увагу: річний звіт має описовий формат. Усі витрати детально зазначені в наших щомісячних звітах. Також раз на рік ми здаємо податковий звіт – скан-копії цих звітів завантажені у відповідних статтях.

Податкові фінансові звіти

Щороку ми здаємо податковий звіт, який підтверджує прозорість нашої роботи як неприбуткової організації. У цьому розділі ви можете побачити скан-копії податкових звітів за всі роки існування нашого Благодійного фонду.

Зверніть увагу: податковий звіт не містить детального опису надходжень і витрат. Цю інформацію ви можете знайти в наших щомісячних звітах.