Про нас

Благодійна організаціяБлагодійний фонд

«Світлі Справи»

БО Благодійний Фонд «Світлі Справи» - недержавна, благодійна, неприбуткова організація, яка здійснює благодійну діяльності в інтересах суспільства.

Ми – благодійний фонд, який створює можливості бути корисними один одному, співпрацювати та робити один одного щасливішими.

З першого дня повномаштабної війни БФ “Світлі справи” в рамках роботи Гуманітарного Штабу Миколаївщини, почав активно працювати над вирішенням гуманітарних питань мешканців Миколаївщини.

Сьогодні наш благодійний фонд є найбільшим гуманітарним штабом Південного регіону та визнаний надійним партнером для європейських та євроатлантичних партнерів.

Наша місія сьогодні – наблизити Перемогу та допомогти якомога більшій кількості людей. Для нас не існує “дрібних” проблем або н6еважливих проєктів. Ми щоденно працюємо 24/7, щоб допомогти кожному, хто цього потребує.

Наша команда хоче познайомитись з вами і розповісти про себе. Кожного дня ми працюємо для того, аби наблизити нашу Перемогу, але до війни ми, як і всі, займались мирними справами. Вторгнення не залишило нам вибору, тому ми пішли волонтерити. Долучайтесь!

А поки давайте знайомитись:

Ганна Замазєєва

Я – амбасадорка БФ «Світлі справи», бо завжди знала – аби досягти вершини, треба робити справи. Аби досягти її без моральних падінь, треба залишатись на світлій стороні. В мирний час у нас були одні цілі – ми допомагали нужденним. Сьогодні світлу потребує вся Україна. Тож, запалимо!

Микола

В мирному житті – директор логістичного підприємства, займаюсь перевозками. На війні – керівник штабу. Логістика сталася в нагоді, по треба швидко відправляти гуманітарну допомогу. Ми переможемо і причина дуже проста – коли ти за пять хвилин знаходиш можливість доставити груз з найвіддаленіших кутків Европи до Миколаєва, іншої опції крім перемоги більше не існує. Слава Україні!

Олеся

В минулому фінансовий працівник, але покликання допомагати іншим. Все буде Україна.

 

Тетяна

До війни працювала юристом та займалась вонотерською діяльністью. Я люблю нашу країну, вірю у нашу перемогу! Українці найкращі! Я вдячна кожному, з ким ми кожен день разом наближаємось до перемоги🇺🇦🙏🏻

Ірина

До початку війни працювала у ломбарді експертом -оцінювачем та готувалась до декретної відпустки. Тому вирішила допомогати чоловікам та жінкам , які мужньо виборюють незалежність та свободу нашої країни. Бажаю, щоб всі діти народжувались та жили у мирі та спокої. Вірю в перемогу України!

Євген

Прагну бути корисним у скрутний для нашої країни час. Тож, долучився до лав волонтерів Світлих справ. Вірю в Україну та наших ЗСУ!

Вікторія

Бачу ціль – не бачу жодних перешкод. Зараз створюю затишок та комфортні умови для соціалізації, відновлення та повернення до нормального життя евакуйованих людей за програмою “Прихисток своїм”. Вірю в Перемогу!

 

Евгенія

До війни була директором комунального підприємства, яке займається ліками. Зараз працюю заступником завідувача кафедри фармації місцевого університету, викладач фармацевтичних дисциплін «Організація економіки фармації», «Менеджмент і маркетинг у фармації». Кандидат фармацевтичних наук.

Вікторія

Всім привіт! Ми з України! Я студентка Миколаївського базового медичного коледжу. Сьогодні, під час війни,я частина фармацевтичного батальйону в найкращому гуманітарному штабі області! Тил – це дуже важливо і він прикрит! Будьте впевнені! Все буде Україна! 🇺🇦Перемога за нами!

Олександра
Прагну допомогти тим, хто залишився у “лапах” окупантів та повернути їх додому. Вірю у нашу Перемогу та ЗСУ!

Сергій

Не могу сидеть без дела, когда есть ресурс и возможности, можно свернуть горы и принести огромную пользу своему краю.

Алла

Лише спільними зусиллями наближаємо Перемогу! Вірю, що Світлі справи – це дійсно світле майбутнє! Слава Укаїні! Слава нашим ЗСУ!

Марія

Прагну допомогти людям, які цьго зараз вкрай потребують. Долучилася до Світлих справ й у співпраці з нашою великою командою працюю на Перемогу! Вірю, що Світло обов’язково переможе темряву.

 

Вікторія

Хочу, аби кожен, хто зараз вкрай потребує допомоги у нашому місті та області неодмінно її отримав. Саме тому долучилася до найбільшого гуманітарного Штабу області. Світло переможе! Вірю в ЗСУ, УКРАЇНУ ТА Нашу команду!


Олена

У мирний час працюю журналісткою у одному з Інтернет-видань міста. Коли почалася війна, вирішила допомагати тим, що вмію найкраще – розповсюджувати та доносити інформацію до людей. Так і приєдналася до команди волонтерів благодійного фонду. Віримо у перемогу й разом працюємо на результат💙💛

Для кого ми працюємо

Нашими основними вигодонабувачами є діти та молодь України.

Переконані, що кожен юний українець, незалежно від місця народження, соціального статусу та рівня матеріальної забезпеченості має право на рівні шанси та можливості. І БФ «Світлі Справи» всіляко цьому сприяє.

Також Фонд надає допомогу іншим громадянам або особам без громадянства, які мешкають на території України і мають проблеми, з якими не можуть впоратися самотужки.

Сфери та напрямки благодійної діяльності:

 • Освіта

  Ми щиро переконані, що саме якісна освіта є запорукою сильної економіки та квітучої держави

 • Культура та мистецтво

  Переконані, що духовна складова життя – не менш важлива, ніж матеріальна, тому маємо значні плани, спрямовані на підтримку культурних проєктів, окремих митців та популяризацію цієї сфери

 • Охорона здоров’я

  Ми не лише реалізуємо проєкти, спрямовані на допомогу хворим, але й популяризуємо здоровий спосіб життя, заняття фізкультурою та спортом

 • Наука і наукові дослідження

  Ми віримо в науку та її силу, тому підтримуємо талановитих науковців в їхніх дослідженнях та відкриттях

 • Опіка та піклування

  В нашій команді працюють фахові та досвідчені правники, які знають, як грамотно захистити права людей, в тому числі, дітей

 • Екологія, охорона довкілля та захист тварин

  Ми сповідуємо принцип бережливого ставлення та поваги до всього живого і вважаємо, що такий підхід допоможе зберегти нашу планету для наступних поколінь

 • Соціальний захист

  Соціально вразливі категорії – люди з особливими потребами, малозабезпечені, поважного віку, діти-сироти тощо – завжди у фокусі нашої уваги

Місія та цінності

Наша головна місія – розширити територію добра та процвітання та поліпшити якість життя якомога більшої кількості людей.

Для нас не існує дрібних проблем або неважливих проєктів. Кожна людська доля – варта уваги, і ми з повагою та розумінням ставимося до кожного потенційного бенефіціара;

Ми вміємо розпізнати чужу біду та зарадити їй;

Ми розвиваємо культуру благодійності та філантропії та щиро віримо, що невеличкі, але системні світлі справи, спрямовані на допомогу, зроблять наше життя кращим та благополучнішим.