Про нас

Благодійна організаціяБлагодійний фонд

«Світлі Справи»

БО Благодійний Фонд «Світлі Справи» - недержавна, благодійна, неприбуткова організація, яка здійснює благодійну діяльності в інтересах суспільства.

Ми благодійна організація, яка створює чудові можливості бути корисними один одному, співпрацювати та робити один одного щасливішими.

Ми розбудовуємо таке поле можливостей, де кожен може знайти ресурси для втілення власних ідей, взаємодії з іншими, долучення до спільноти українців, які прагнуть бути щасливими, змінювати на краще власний Дім.

Ми один з маяків на ріці світла. Ми прагнемо піклуватися про чистоту ріки, наповнювати її світлими щасливими історіями життя, бути орієнтиром та комфортною, надійною гаванню для кораблів. Ми черпаємо енергію ріки щоб діяти на благо.

Ми прагнемо зробити так, аби різні струмки зливалися у єдиний потік та створювали синергію. Слово Ми поєднує різних українців, людей доброї волі, активних та чистих серцем у яскраву ріку світла – Благодійну організацію «Світлі Справи».

Друзі! Наша команда хоче познайомитись з вами і розповісти про себе. Кожного дня ми працюємо для того, аби наблизити нашу перемогу, але до війни ми, як і всі, займались мирними справами. Вторгнення не залишило нам вибору, тому ми пішли волонтерити. Долучайтесь! А поки давайте знайомитись:

Ганна Замазєєва

Я – засновниця БФ «Світлі справи», бо завжди знала – аби досягти вершини, треба робити справи. Аби досягти її без моральних падінь, треба залишатись на світлій стороні. В мирний час у нас були одні цілі – ми допомагали нужденним. Сьогодні світлу потребує вся Україна. Тож, запалимо!

Микола

В мирному житті – директор логістичного підприємства, займаюсь перевозками. На війні – керівник штабу. Логістика сталася в нагоді, по треба швидко відправляти гуманітарну допомогу. Ми переможемо і причина дуже проста – коли ти за пять хвилин знаходиш можливість доставити груз з найвіддаленіших кутків Европи до Миколаєва, іншої опції крім перемоги більше не існує. Слава Україні!

Олеся

В минулому фінансовий працівник, але покликання допомагати іншим. Все буде Україна.

Юфемия

Хореограф-постановщик, Многократная чемпионка мира по танцам, по версии IDO. Когда мы победим, Украина расцветёт ещё сильнее. Мы – уникальный культурный центр!

Ann

Была, есть и уверенна, что буду той специалисткой, которая любит быть полезной людям 🙂 Знаю, что все течет, все меняется, а изменившись – покоится. Войны заканчиваются, а Мир – вечен, потому что его укрепляют вера, надежда и любовь:)

Анна Ю

У житті «до» – письменниця, авторка книг російською та українською мовами, контент менеджер, SMM-спеціаліст. Ще раніше – бібліотекарка.

Тетяна

До війни працювала юристом та займалась вонотерською діяльністью. Я люблю нашу країну, вірю у нашу перемогу! Українці найкращі! Я вдячна кожному, з ким ми кожен день разом наближаємось до перемоги🇺🇦🙏🏻

 

Жанна

До війни я працювала товарним брокером у сфері торгівлі агропродукцією. Зараз я волонтер штабу у відділі замовлень гуманітрної допомоги із закордону та по Україні.

Тетяна

45 років. До війни – косметолог-естетист та офіційний представник в Україні ряду брендів японської косметики зі стовбуровими клітинами. Вірю в Перемогу та мрію повернутися до своєї улюбленої справи та мирного життя, де є місце красі, моді, естетиці та мандрівкам світом.

Ірина

До початку війни працювала у ломбарді експертом -оцінювачем та готувалась до декретної відпустки. Тому вирішила допомогати чоловікам та жінкам , які мужньо виборюють незалежність та свободу нашої країни. Бажаю, щоб всі діти народжувались та жили у мирі та спокої. Вірю в перемогу України!

Евгенія

До війни була директором комунального підприємства, яке займається ліками. Зараз працюю заступником завідувача кафедри фармації місцевого університету, викладач фармацевтичних дисциплін «Організація економіки фармації», «Менеджмент і маркетинг у фармації». Кандидат фармацевтичних наук.

Олена

До війни працювала у брокерській компанії. Вірю, що сміливі, розумні, добрі люди є скрізь. Нехай ваші голоси почують! Мир нашiй Українi!

Анастасія

У воєнний час залишається редакторкою у миколаївському інформаційному агентстві, яке стало однією з найважливіших складових її мирного життя. Рішення поєднати журналістику з волонтерством у Гумштабі Миколаївщини прийшло само собою. На її думку, бути осторонь у цей історичний момент для України дорівнює співучасті у злочині проти нації. В той же час небайдужість та єднання навіть у мінімальних проявах може наблизити Перемогу над ворогом. Тому, вона допомагає команді у інформаційному супроводженні роботи та щиро у вірить у світле майбутнє українського народу.

 

Вікторія

Всім привіт! Ми з України! Я студентка Миколаївського базового медичного коледжу. Сьогодні, під час війни,я частина фармацевтичного батальйону в найкращому гуманітарному штабі області! Тил – це дуже важливо і він прикрит! Будьте впевнені! Все буде Україна! 🇺🇦Перемога за нами!

 

Віктор

До войны были разные виды деятельности, в основном – торговля (продукты питания, лви, металл, окна/двери и тому подобное), так же и другое (развитие курсов английского, сто, логистика/склады).
Причина помощи в лице волонтера: простое решение использовать свои умения и навыки для помощи людям в сложившейся ситуации и желание минимизировать их стресс, страх и панику.

Сергей

Студент экологического факультета, Не могу сидеть без дела, когда есть ресурс и возможности, можно свернуть горы и принести огромную пользу своему краю.

Поліна

До війни працювала керівником підприємства. За фахом лікар. Вірю в непереможну Україну. Бажаю всім стійкості та міцного козацького духу. Дякую колегам за їх командний дух,злагоджено роботу та відданість. Разом ми сила! Перемога за нами🇺🇦!

Дмитро

До війни займався медичним обладнанням працював в благодійному фонді на півдні України. Дуже люблю свою Україну та Миколаїв, де живуть найкращі та щирі люди. Знаю, попри геноцид, який нам влаштовує росія, ми переможемо.

Наша команда поповнюється ледве не кожен день. Тому заходьте і дивіться на наших супергероїв, а краще – заходьте і дивіться на себе. Долучайтесь до «Світлих справ»: 0800 300 520


Олена

У мирний час працюю журналісткою у одному з Інтернет-видань міста. Коли почалася війна, вирішила допомагати тим, що вмію найкраще – розповсюджувати та доносити інформацію до людей. Так і приєдналася до команди волонтерів благодійного фонду. Віримо у перемогу й разом працюємо на результат💙💛

Для кого ми працюємо

Нашими основними вигодонабувачами є діти та молодь України.

Переконані, що кожен юний українець, незалежно від місця народження, соціального статусу та рівня матеріальної забезпеченості має право на рівні шанси та можливості. І БФ «Світлі Справи» всіляко цьому сприяє.

Також Фонд надає допомогу іншим громадянам або особам без громадянства, які мешкають на території України і мають проблеми, з якими не можуть впоратися самотужки.

Сфери та напрямки благодійної діяльності:

 • Освіта

  Ми щиро переконані, що саме якісна освіта є запорукою сильної економіки та квітучої держави

 • Культура та мистецтво

  Переконані, що духовна складова життя – не менш важлива, ніж матеріальна, тому маємо значні плани, спрямовані на підтримку культурних проєктів, окремих митців та популяризацію цієї сфери

 • Охорона здоров’я

  Ми не лише реалізуємо проєкти, спрямовані на допомогу хворим, але й популяризуємо здоровий спосіб життя, заняття фізкультурою та спортом

 • Наука і наукові дослідження

  Ми віримо в науку та її силу, тому підтримуємо талановитих науковців в їхніх дослідженнях та відкриттях

 • Опіка та піклування

  В нашій команді працюють фахові та досвідчені правники, які знають, як грамотно захистити права людей, в тому числі, дітей

 • Екологія, охорона довкілля та захист тварин

  Ми сповідуємо принцип бережливого ставлення та поваги до всього живого і вважаємо, що такий підхід допоможе зберегти нашу планету для наступних поколінь

 • Соціальний захист

  Соціально вразливі категорії – люди з особливими потребами, малозабезпечені, поважного віку, діти-сироти тощо – завжди у фокусі нашої уваги

Місія та цінності

Наша головна місія – розширити територію добра та процвітання та поліпшити якість життя якомога більшої кількості людей.

Для нас не існує дрібних проблем або неважливих проєктів. Кожна людська доля – варта уваги, і ми з повагою та розумінням ставимося до кожного потенційного бенефіціара;

Ми вміємо розпізнати чужу біду та зарадити їй;

Ми розвиваємо культуру благодійності та філантропії та щиро віримо, що невеличкі, але системні світлі справи, спрямовані на допомогу, зроблять наше життя кращим та благополучнішим.